УКР
15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини

фото
Сучасні паспорти у формі ID-картки вигідно відрізняються від своїх попередників тим, що мають високий рівень захисту. Не останню роль у створенні такого захисту грають так звані PIN та PUK-коди, які отримують при оформлені документа.
фото
Власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю. Про це у сьогоднішній традиційній рубриці щодо земельних питань.
фото
Шановні криворіжці! Відповідно до рішення протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №18 від 18.10.2021 року у зв’язку з переведенням м. Кривий Ріг у «червону» зону епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19, за пропозицією Покровської районної у місті ради скасовуюється анонсоване раніше виїзне обслуговування в Мобільному офісі 21.10.2021 - у Покровському районі (вул. Рекордна,1, біля Комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №6».
фото
Завдяки реформуванню сфери надання адміністративних, інших публічних послуг, на сьогодні, стали доступні послуги в онлайн форматі.
фото
20 жовтня до міста надійшло 100 % від потреби коштів на виплату державних соціальних допомог другої половини жовтня. Всі кошти у повному обсязі будуть зараховані на особові рахунки їх одержувачів.
фото
18 жовтня до усіх управлінь праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад надійшло 100% від потреби коштів на виплату щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам за першу половину жовтня. 20 жовтня всі кошти у повному обсязі зараховані на особові рахунки їх одержувачів.
фото
ІНФОРМУЄ ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕТЯНА КРІПАК
фото
Сьогодні у Головному офісі Центру «Віза» («Центр Дії») надали адмінпослугу 800-тисячному відвідувачу. Нею стала Пироженко Марія, що попередньо зареєструвалася на прийом по обміну посвідчення водія через новий електронний сервіс нашого Центру – чат-бот для е-реєстрації у мессенджері Telegram.
фото
Планові ремонтні роботи на 19.10.2021
фото
З метою детального висвітлення питань щодо призначення житлової субсидії продовжуємо надавати відповіді на актуальні питання, а саме щодо осіб, які враховуються при розрахунку житлової субсидії та чи існують виняткові випадки.
фото
Спеціалістами інспекції з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики, відділу захисту прав споживачів виконкому Криворізької міської ради та відділу розвитку підприємництва виконкому Довгинцівської районної в місті ради проведено спільний захід з питань легалізації найманої праці.
фото
Припинено подачу питної води. Виконуються невідкладні аварійні роботи!