УКР
15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини

фото
Відповідно до міської Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у м. Кривому Розі на 2017 – 2021 роки (рішення міської ради від 21.12.2016 №1173 зі змінами) у міському бюджеті передбачаються кошти для надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитом.
фото
19.10.2021 комісією з відбору проєктів зі створення нових робочих місць, відповідно до вимог рішення виконкому міськради від 23.05.2017 №253 «Про Порядок використання коштів міського бюджету для надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проєктів суб’єктів малого й середнього підприємництва», зі змінами, визнано переможця конкурсу фізичну особу-підприємця Нікітіна Д.О., яким задекларовано створити 1 нове робоче місце.
фото
Електронні інформаційні ресурси з актуальною інформацією про уповноважені органи з питань пробації, відділи державної реєстрації актів цивільного стану.
фото
1. Унести до розпорядження секретаря міської ради – виконуючого обов’язки міського голови від 11.10.2021 №257-р «Про скликання  XVІ<strong><em>
фото
Кількість та різноманітність послуг, які можна отримати у Центрі «Віза» («Центр Дії»), постійно зростає. На сьогодні перелік послуг містить 449 видів, і серед них 30% надаються виконкомами районних у місті рад. Ці послуги охоплюють різні тематичні області: житлово-комунальне господарство, благоустрій, підприємництво, соціальний захист населення, присвоєння поштових адрес і, навіть, бджільництво. А отримати їх можна у кожному районі міста, звернувшись до територіальних підрозділів Центру «Віза» (Центр Дії»).
фото
Планові ремонтні роботи на 20.10.2021
фото
Припинено подачу питної води.Виконуються невідкладні аварійні роботи!
фото
Криворіжці активно реєструють землю – з початку року до виконкому Криворізької міської ради звернулось майже 1000 землекористувачів!
фото
НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОКСАНА КОТУНОВА, НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ АНДРІЙ ГРИШЕЧКО
фото
Майже 2 роки тому Кривий Ріг реалізував проєкт «єМалятко» одним із перших в Україні, адже наше місто зусиллями йде до шляху повної діджиталізації. «єМалятко» – це комплексний сервіс який дозволяє отримати до 9 послуг, які необхідні при народженні дитини. Базовою послугою є оформлення свідоцтва про народження та визначення походження дитини, інші надаються на вибір батьків.
фото
По Кривому Рогу за минулу добу зареєстровано 60 нових випадків коронавірусної хвороби. З діагнозом Covid-19 (підтвердженим ПЛР аналізами) у Кривому Розі лікується - 1320 пацієнта, з них - 250 не мешканці міста. Загальна кількість подолавших вірус - 25 143.
фото
Основним пріоритетом роботи «офісів послуг» органів місцевого самоврядування Кривого Рогу є забезпечення доступних, швидких та комфортних умов отримання послуг заявниками.