УКР
15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини

фото
Одним із основних завдань Центру «Віза» («Центр Дії») завжди було створення зручних та доступних умов для отримання адміністративних, інших публічних послуг суб’єктами звернень. От і сьогодні, на засіданні виконкому міської ради ухвалено рішення з питань діяльності Центру, яке стосується таких важливих моментів:
фото
(коментує департамент регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради)
фото
Отримуйте алгоритм дій в умовах карантину
фото
Щотижня традиційно ВАША DIGITAL «ВІЗА» готує для Вас дайджест цікавинок зі сфери цифровізації України і сьогодні розкажемо Вам про таке.
фото
Планові ремонтні роботи на 21.10.2021
фото
Колектор споруджують від мкрн. Сонячний до мкрн. Східний-2 в обхід аварійного колектора, завдяки цьому для мешканців мкрн. Сонячний та частини Саксаганського району поліпшиться якість послуг з водопостачання та водовідведення. За дорученням в.о міського голови Ю.Вілкула робочу нараду на об’єкті провів профільний заступник міського голови Олександр Катриченко
фото
По Кривому Рогу за минулу добу зареєстровано 74 нових випадків коронавірусної хвороби. З діагнозом Covid-19 (підтвердженим ПЛР аналізами) у Кривому Розі лікується-1392 пацієнта, з них - 257 не мешканці міста. Загальна кількість подолавших вірус - 25 143.
фото
Припинено подачу питної води. Виконуються невідкладні аварійні роботи!
фото
Нагадуємо, що субота 23.10.2021 року визначена робочою (відпрацювання за 15.10.2021). Тож, в Офісах послуг органів місцевого самоврядування чекатимуть на замовників послуг за звичним графіком, а саме
фото
Шановні замовники послуг! У зв’язку з проведенням планових регламентних робіт, пов’язаних з налаштуванням чат-боту CNAP KRbot для попередньої реєстрації в електронну чергу Центру адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії»), тимчасово, припинено його роботу у месенджері Viber.
фото
Завдяки виїзду Мобільного офісу 19 жовтня мешканці житлового масиву Мудрьона Саксаганського району мали змогу отримати адміністративні послуги. Зручним та доступним сервісом за місцем свого проживання могли скористатися усі бажаючі. Прийом громадян здійснювався з додержанням усіх карантинних вимог.
фото
21 жовтня до міста надійшло 100 % від потреби коштів на виплату житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за вересень 2021 року Всі кошти у повному обсязі перерахуються їх одержувачам у повному обсязі найближчим часом. Телефони управлінь праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад: