УКР
15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини

фото
Зручна й доступна онлайн інформація про заклади вищої та професійно-технічної освіти міста у електронному сервісі «Освіта, спорт, дитячі табори, гуртки».
фото
По Кривому Рогу за минулу добу зареєстровано 110 нових випадків коронавірусної хвороби. З діагнозом Covid-19 (підтвердженим ПЛР аналізами) у Кривому Розі лікується - 1641 пацієнт, з них - 296 не мешканці міста. Загальна кількість подолавших вірус - 25 200. Одужало - 1.
фото
Шановні криворіжці! Центр адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») та всі його територіальні підрозділи обслуговують своїх заявників БЕЗКОШТОВНО І БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ. В умовах карантину ми здійснюємо прийом заявників виключно за попередньою реєстрацією в електронній черзі.
фото
З 12 жовтня у Кривому Розі стартував опалювальний сезон. В першу чергу, тепло прийняли лікарні. На понеділок 25 жовтня вже запущено в роботу більше 60 котелень, що становить більше 80% ( всього по місту 88 котелень, з яких 72 - комунальної Тепломережі, 6 – Теплоцентралі та 10 Дніпровського управління регіонального будівництва і КП «Кривбастеплоенерго»).
фото
Планові ремонтні роботи на 23.10.2021
фото
Припинено подачу питної води. Виконуються невідкладні аварійні роботи!
фото
Планові ремонтні роботи на 22.10.2021
фото
Припинено подачу питної води. Виконуються невідкладні аварійні роботи!
фото
Сьогодні, на жовтневому засіданні виконкому міськради підтримано рішення в.о. міського голови Юрія Вілкула щодо встановлення тарифів на теплову енергію. Для мешканців тариф на тепло не буде змінюватися, а застосовуватиметься на тому ж рівні, що й минулого опалювального сезону – 1701 грн/1Гкал, незважаючи на обґрунтовані розрахунки теплогенеруючих підприємств, за якими тарифи на тепло для криворіжців у зв'язку з різким зростанням цін на енергоносії мали б були підвищені на 31% і складати в середньому 2228 грн / Гкал
фото
Сьогодні на засіданні виконкому міської ради Секретарем міської ради - в.о. міського голови Юрієм Вілкулом підведено підсумки рейтингування ефективності виконання райвиконкомами окремих повноважень, делегованих міською радою, у ІІІ кварталі 2021. Саме рейтингування органів місцевого самоврядування запроваджено Костянтином Павловим з початку цього року та стало потужним поштовхом в роботі посадовців. Оцінювалась робота за 19 показниками, їх перелік затверджено рішенням виконкому міськради.
фото
Шановні замовники послуг! З 25.10.2021 року консультування з питань реєстрації бізнесу буде здійснюватися державним реєстратором у Флагман-офісі Центру «Віза» («Центр Дії»): пл. Молодіжна, 1 (робоче місце № 12) – таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні виконкому Криворізької міської ради!
фото
Зручна і доступна онлайн інформація у сфері надання послуг безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для мешканців м. Кривого Рогу та Криворізького району.