УКР
15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини

фото
Дуже часто від замовників паспортних послуг надходять питання стосовно терміну зберігання виготовлених біометричних документів.
фото
У період карантину неабияким попитом користується «Гаряча» лінія Центру «Віза» 0-800-500-459, якою з початку року опрацьовано майже 19 000 звернень, під час карантину кількість вхідних дзвінків збільшилась в декілька разів. Сьогодні роз’яснюємо актуальне:
фото
Муніципальний проєкт «Картка криворіжця» за дорученням міського голови Юрія Вілкула діє вже другий рік. Першими користувачами стали школярі та мешканці пільгових категорій. Вони отримали картки безкоштовно коштом міського бюджету.
фото
Переваг модельного статуту безліч. І тому юридичні особи, здійснюючи діяльність на підставі власного статуту, бажають перейти на модельний.
фото
"Екологічний дайджест якості атмосферного повітря за липень 2020 року" – доступна онлайн узагальнена інформація на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" про якість атмосферного повітря, за результатами аналізу даних міських постів автоматичного спостереження.
фото
Що цiкавого сталося цього тижня у дiджитал-вимiрi нашої країни? Про це сьогоднi, як завжди щоп?ятницi, розкаже ВАША DIGITAL «ВІЗА». На цьому тижнi запрацювало нове програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
фото
Дотримуючись заходів із запобігання поширенню COVID-19 та умов карантину, ми продовжуємо надавати адміністративні та інші публічні послуги, створюючи безпечний простір для наших відвідувачів і співробітників.
фото
7 серпня до міста надійшло 100 % від потреби коштів на виплату державних соціальних допомог за серпень поточного року. Всі кошти у повному обсязі зараховані на особові рахунки їх одержувачів протягом двох днів.
фото
Прийнятою у липні урядовою постановою з 01 вересня 2020 року призначення державної допомоги на дітей ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку припиняється.
фото
З 10 серпня Криворізький міськрайонний центр зайнятості відновив прийом відвідувачів у приміщенні за адресою: вул. Космонавтів, 1.
фото
Питання своєчасної та в повному обсязі виплати пенсій та інших виплат криворізьким пенсіонерам знаходиться на особистому контролі Криворізького міського голови Юрія Вілкула.
фото
У Кривому Розі тривають ремонтні роботи на внутрішньоквартальних дорогах, які розпочато цього року з лютого. Оновлені прибудинкові дороги вже мають мешканці вулиць Героїв АТО, Єсеніна, Електрозаводська, Адмірала Головка, Петра Дорошенка, Іорданська, Пушкіна, Лермонтова, Таганська, Павла Глазового, Співдружності, Покровська, проспектів 200-річчя Кривого Рогу, Гагаріна та ін.