УКР
15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини

фото
Електронну петицію від 04.09.2021 №1332021-ЕП «Досить оббирати криворіжців на кладовищах!», взято до розгляду.
фото
У рамках об’єднаної програми Вілкула—Павлова тривають роботи з комплексного благоустрою 4-го Зарічного. Мікрорайон став пілотним щодо реалізації унікального для країни проєкту з реконструкції, в рамках якого жителі самі визначають, що буде зроблено в їхньому мікрорайоні, а також контролюють якість робіт.
фото
У Кривому Розі проводиться робота з удосконалення і розвитку мережі закладів освіти міста. Школи та ліцеї отримують нові меблі та сучасне обладнання для кабінетів хімії, фізики, біології, з’являються інтерактивні дошки, проектори, комп’ютери і ноутбуки, smart TV та сучасний дидактичний матеріал. Оснащення та меблі закуповуються із залученням коштів бюджетів різних рівнів.
фото
Перевірка технічного паспорту за допомогою Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва є обов’язковою умовою для державної реєстрації права власності на нерухоме майно.
фото
По Кривому Рогу за минулу добу зареєстровано 127 нових випадків коронавірусної хвороби. З діагнозом Covid-19 (підтвердженим ПЛР аналізами) у Кривому Розі лікується -1688 пацієнтів, з них - 303 не мешканці міста. Загальна кількість подолавших вірус - 25 268. Одужало - 68.
фото
Планові ремонтні роботи на 25.10.2021
фото
Припинено подачу питної води. Виконуються невідкладні аварійні роботи!
фото
З 12.07.2021 до виконкому Криворізької міської ради звернулось понад 1300 підприємців для подачі відомостей про кінцевих бенефіціарів та структуру власності. При цьому, ажіотаж почався з середини вересня – за останні три тижні до завершення строку (10 жовтня) державні реєстратори Криворізького міськвиконкому опрацювали більше 850 заяв!
фото
З відкриттям ринку землі з 1 липня 2021 року зріс і попит на послуги з реєстрації прав на земельні ділянки. Незважаючи на те, що для укладення договору купівлі-продажу та реєстрації права за новим власником необхідно звернутися до нотаріуса, збільшилась і кількість звернень до Центру «Віза» («Центр Дії»).
фото
До уваги суб’єктів звернення! На виконання Порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23.06.2021 №681 «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» отримання адміністративних послуг у сфері будівельної діяльності у Криворізькій міській територіальній громаді здійснюється через електронний кабінет адміністратора Центру адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») виконкому Криворізької міської ради.
фото
Оформлення посвідчення водія у Центрі «Віза» - просто та зручно. Для криворіжців та гостей міста з грудня 2019 року забезпечено функціонування сервісу «ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО» Центру «Віза» (площа Молодіжна, 1). На сьогодні вже понад 300 водіїв отримали посвідчення.
фото
Кривий Ріг знаходиться у червоній зоні епідемічної небезпеки, тому останніми днями побільшало дзвінків на безкоштовну «Гарячу» лінію Центру «Віза» («Центр Дії»). За минулий тиждень оператори «Гарячої» лінії опрацювали 1161 звернення, через це додзвонитися мешканцям міста не завжди просто.