УКР
15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини

фото
Припинено подачу питної води. Виконуються невідкладні аварійні роботи!
фото
Центр адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») виконкому Криворізької міської ради з розвитком інформаційного суспільства та суспільних відносин активно впроваджує для криворіжців зручні форми отримання муніципальних послуг, які вже користуються великим попитом, на сьогодні їх одинадцять видів.
фото
Шановні мешканці міста! 25 жовтня, розпочалося голосування за проєкти місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2022 році. Звертаємо увагу, що голосування триватиме чотирнадцять календарних днів.
фото
З наближенням холодів актуальним постає питання турботи про громадян, які за певних обставин опинились у складній життєвій ситуації і вимушені жити на вулиці. Ці люди – безхатьки, яких можна побачити у своїх дворах, на смітниках, вокзалах, тощо. Ми вдячні мешканцям, які виявляють увагу до таких людей. Не завжди безхатьки можуть самостійно забезпечити собі дах над головою, тому будь-яка стороння допомога для них має значення.
фото
Сьогодні, 26 жовтня 2021 року, свій 100 річний ювілей святкує Софія Миколаївна Дворановська, мешканка Металургійного району.
фото
З 12 жовтня у Кривому Розі стартував опалювальний сезон. В першу чергу, тепло прийняли лікарні. За останню добу, окрім бюджетної сфери до централізованого опалення за графіком вже підключено більше 2100 багатоквартирних будинків. Це – 30% житлового фонду. Робота з підключення будинків до тепла триває
фото
Рубрика «Вікно в Європу» в модулі «Бізнес – інкубатор» на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр»
фото
Оренда – найпопулярніша форма користування чужою землею у Кривому Розі: тільки у 2021 році до виконкому Криворізької міської ради звернулось понад 1500 землекористувачів для реєстрації права оренди! Серед питань, які турбують криворіжців: що робити у випадку переходу права власності на орендовану земельну ділянку (наприклад, у випадку спадкування); чи потрібно переукладати договір оренди з новим власником землі; чи обов’язково вносити зміни до Державного реєстру прав?
фото
Адреса є головним ідентифікатором нерухомого майна. Адреса вважається присвоєною з дня внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації про її присвоєння – така вимога законодавства. Перевірка відомостей про присвоєння адреси за допомогою Реєстру будівельної діяльності є обов’язковою і при державній реєстрації речових прав на нерухоме майно.
фото
Електронну петицію від 04.09.2021 №1332021-ЕП «Досить оббирати криворіжців на кладовищах!», взято до розгляду.
фото
У рамках об’єднаної програми Вілкула—Павлова тривають роботи з комплексного благоустрою 4-го Зарічного. Мікрорайон став пілотним щодо реалізації унікального для країни проєкту з реконструкції, в рамках якого жителі самі визначають, що буде зроблено в їхньому мікрорайоні, а також контролюють якість робіт.
фото
У Кривому Розі проводиться робота з удосконалення і розвитку мережі закладів освіти міста. Школи та ліцеї отримують нові меблі та сучасне обладнання для кабінетів хімії, фізики, біології, з’являються інтерактивні дошки, проектори, комп’ютери і ноутбуки, smart TV та сучасний дидактичний матеріал. Оснащення та меблі закуповуються із залученням коштів бюджетів різних рівнів.